„Fiat Abonament” - już działa!

05.01.2017

„Fiat Abonament" to nowoczesne rozwiązanie wynajmu samochodów, skierowane zarówno do osób fizycznych, jaki i firm, w stałej, jednakowej opłacie miesięcznej.
W ramach comiesięcznej opłaty Klient otrzymuje nowy samochód, bez opłaty wstępnej, ale z ubezpieczeniem AC/OC/NNW, pełną obsługą serwisową w ASO, sezonową wymianą opon oraz koordynacją likwidacji szkód. „Fiat Abonament" to program na 11 lub 23 miesiące, z rocznym przebiegiem auta odpowiednio do 12 000 lub do 25 000 km. Po tym okresie Klient może wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowane auto lub zwrócić pojazd i zakończyć współpracę. W abonamencie są już dostępne samochody z rodziny Fiata 500.

Do wyboru mamy stylową „500" już od 765 zł brutto miesięcznie, rodzinnego 500L od 960 zł brutto miesięcznie i crossovera 500X z opłatą od 1 450 zł brutto. Operatorem programu jest Grupa Masterlease. Skoro w abonamencie są już dostępne usługi telefoniczne, Internet i telewizja kablowa, to, dlaczego nie korzystamy z podobnego rozwiązania w przypadku samochodu? Wprawdzie na rynku flotowym funkcjonuje tzw. wynajem długoterminowy aut, jednak jest on skierowany wyłącznie do podmiotów gospodarczych, pozostając poza zasięgiem przeciętnego Kowalskiego.

Fiat ze swoją przełomową ofertą wychodzi zarówno do osób prywatnych, jak małych i średnich firm. „Fiat Abonament" oznacza:

  • Brak początkowej wpłaty własnej na start,
  • 0 złotych kosztów ubezpieczenia OC/AC/NNW,
  • 0 złotych kosztów przeglądów i obsługi serwisowej,
  • 0 złotych kosztów zakupu i sezonowej wymiany opon zimowych,
  • 0 złotych utraty wartości i brak problemów z dalszą odsprzedażą używanego samochodu.

Zapytaj o szczegółu oferty!